O firmie


Promet sp. z o.o.  jest firmą specjalizującą się w usługach narzędziowych. Istniejemy na rynku od 1984 roku. Produkujemy  formy wtryskowe, przyrządy do obróbki plastycznej i narzędzia specjalne na życzenie Klienta. Oferujemy usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i spawania metali.  Wysoka jakość usług, terminowość i konkurencyjne ceny są priorytetami w naszej codziennej pracy. Stale rozwijamy park maszynowy, inwestujemy w ludzi i nowoczesne technologie.

Personel firmy legitymuje się wieloletnim doświadczeniem oraz stosownym kierunkowym wykształceniem – przede wszystkim technicznym i ekonomicznym, odpowiadającym specyfice prowadzonej przez Firmę działalności. Pracujący zespół ludzi daje pewność szybkiego i efektywnego wdrażania projektów.

Na przestrzeni minionych lat firma kooperowała z powodzeniem z wieloma znanymi firmami, z którymi do dziś utrzymywane są ścisłe kontakty handlowe. Dalekosiężne plany rozwojowe firmy  oraz jej duża elastyczność pozwalają na optymistyczne spojrzenie w przyszłość.

Kładziemy duży nacisk na poziom obsługi klientów, którego wysoki stopień doceniany jest przez samych zainteresowanych. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu nowoczesnych strategii marketingowych oraz fachowemu przeszkoleniu kadry w zakresie wykonywanych zadań.

Uznając zasadę, że o przyszłości naszej firmy decydują Klienci, gdyż to oni podejmują decyzję o zakupie naszych wyrobów i usług, zaś zapewnienie deklarowanej jakości na wszystkich etapach powstawania wyrobu, świadczenia usługi jest podstawowym obowiązkiem wobec klienta, wdrożyliśmy, utrzymujemy
i ciągle doskonalimy wewnętrzny system zarządzania jakością.

Liczymy na kontakt i owocną współpracę. Żadne zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.
Serdecznie zapraszamy.